Nejlevnější povinné ručení

s nabídkou všech pojišťoven v ČR

  • Naše průměrná úspora je více než 1 700 Kč
  • Porovnání stovek nabídek, které běžně nenajdete

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!

GAP pojištění

Volně přeloženo jako „pojištění zaručené ochrany majetku“, tento vrcholný produkt pojištění vozidel spočívá vlastně v pojištění na novou cenu. Příklad místo zdlouhavého vysvětlování:

Tři roky starý vůz je při havárii zcela zničen. Při využití havarijního pojištění dostane klient proplacenu časovou cenu vozidla, po třech letech zhruba polovinu nové ceny. Při ceně vozu 500 tisíc je to 250 tisíc korun minus spoluúčast. Pokud by měl k tomu sjednané i GAP pojištění, dostal by i zbylých 250 tisíc korun a proplacenou spoluúčast.

Jedná se o jedinečný druh pojištění, který jde u mnoha pojišťoven uzavřít k havarijnímu pojištění. To, že většina aut několik prvních let po koupi ztratí svou hodnotu až o třetinu, je známá věc. Pokud se tedy stanete součástí dopravní nehody a vaše vozidlo je tzv. „na odpis“, nedostanete jeho plnou kupní cenu, ale pouze takovou, jakou má v současné době. Ta je navíc ještě ponížena o amortizaci. Pro tyto případy je k dispozici pojištění GAP, které právě tento rozdíl pokrývá. Toto pojištění se vyplatí především v prvních několika letech vozidla, kdy jsou ztráty na jeho hodnotě největší. V případě nehody tak dostáváte takovou částku, jakou mělo vozidlo nebo konkrétní díl právě v době, kdy jste ho kupovali. Pro klienta je to skutečně velmi výhodné, jelikož se nemusí obávat toho, že mu v případě nehody nebude proplacena celková škoda, popřípadě oprava. Vždy tak dostane celou částku, jako by jeho vozidlo bylo nové.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!