Wüstenrot pojišťovna

Povinné ručení Wüstenrot

Wüstenrot je velmi významnou finanční společností, jejíž historie sahá až do roku 1921 ke vzniku stavebního spoření v Evropě, které se od té doby stalo jedním z nejoblíbenějších vůbec. Wüstenrot vstoupila na český trh v roce 1993 a skutečně se z počátku zaměřoval na poskytování stavebního spoření, které se zde stalo okamžitě nesmírně populárním. V současnosti už je však záběr této společnosti v naší zemi mnohem širší a nabízí velmi rozsáhlou škálu spořicích a pojistných produktů.

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned

Samotná Wüstenrot pojišťovna je nejmladším dítětem v rodině této společnosti a na českém trhu vznikla teprve v roce 2006, její produkty jsou však opřeny o mnohaleté a bohaté zkušenosti z trhů v jiných zemích Evropy.

Wüstenrot pojišťovna má nyní u nás poměrně rozsáhlou obchodní síť a ke zájemcům přistupuje prostřednictvím 190 poboček a obrovského množství obchodních zástupců a poradců.

Wüstenrot nabízí pojištění podnikatelů i soukromých osob. V nabídce naleznete pojištění bydlení, cestovní pojištění, pojištění zdraví a úrazu, pojištění podnikatelského rizika, havarijní pojištění anebo zákonné pojištění motorových vozidel.

Kde se nachází?

Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Na Hřebenech II 1718/8
140 23 Praha 4

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned