Wüstenrot pojišťovna

Povinné ručení Wüstenrot

Wüstenrot je velmi významnou finanční společností, jejíž historie sahá až do roku 1921 ke vzniku stavebního spoření v Evropě, které se od té doby stalo jedním z nejoblíbenějších vůbec. Wüstenrot vstoupila na český trh v roce 1993 a skutečně se z počátku zaměřoval na poskytování stavebního spoření, které se zde stalo okamžitě nesmírně populárním. V současnosti už je však záběr této společnosti v naší zemi mnohem širší a nabízí velmi rozsáhlou škálu spořicích a pojistných produktů.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!

Samotná Wüstenrot pojišťovna je nejmladším dítětem v rodině této společnosti a na českém trhu vznikla teprve v roce 2006, její produkty jsou však opřeny o mnohaleté a bohaté zkušenosti z trhů v jiných zemích Evropy.

Wüstenrot pojišťovna má nyní u nás poměrně rozsáhlou obchodní síť a ke klientům přistupuje prostřednictvím 190 poboček a obrovského množství obchodních zástupců a poradců.

Wüstenrot nabízí pojištění podnikatelů i soukromých osob. V nabídce naleznete pojištění bydlení, cestovní pojištění, pojištění zdraví a úrazu, pojištění podnikatelského rizika, havarijní pojištění anebo zákonné pojištění motorových vozidel.

Wüstenrot povinné ručení

Povinné ručení Wüstenrot nabízí dvě výše pojistných limitů:

  • 35 000 000,- Kč u škod na zdraví i majetku
  • 70 000 000,- Kč u škod na zdraví i majetku

Získat můžete vysoký bonus za bezeškodní průběh – až 60 % a k tomu je zde velmi zajímavý Multibonus umožňující slevit na pojistném až 60 % i dalším třem vozům v rodině. Zvýhodnění jsou obyvatelé menších měst a obcí a velmi výhodné je sjednání tohoto povinného ručení online (sleva 10 %), sleva 10 % je připravena také pro osoby, které již jsou klienty Wüstenrot.

Kde nás najdete?

Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Na Hřebenech II 1718/8
140 23 Praha 4

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!