Výhodné povinné ručení

do pár minut

  • Srovnejte si nabídky ověřených pojišťoven
  • Sjednání pojištění trvá jen pár minut

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned

Časté dotazy

Jak funguje porovnání pojištění?

Z informací, které zadáváte do formuláře, ihned uvidíte výši pojistného pro ověřené pojišťovny. Využívá se k tomu přesné počítačové kalkulačky a na vše dohlížejí i pojišťovací specialisté.

Kdo zprostředkovává pojištění?

Formulář provozuje a samostatným zprostředkovatelem je společnost Financial Solutions and Services, s.r.o., součást skupiny Porovnej24.cz. Provozovatelem webu je společnost BezvaFinance, s.r.o.. Bezvafinance není samostatným zprostředkovatelem pojištění dle zákona o distribuci pojištění a zajištění, pouze zprostředkovává informace o srovnání pojištění prostřednictvím formuláře, který zajišťuje portál Porovnej24.cz.

Kolik stojí služby Expresnipojisteni.cz?

Vás a ostatní zájemce vůbec nic. Celý proces – od porovnání, přes sjednání až po servis pojišťovacích specialistů – nestojí zájemce ani korunu.

Kdo provozuje Expresnipojisteni.cz?

Patříme do rodiny společnosti Bezvafinance s.r.o., která se úspěšně prosazuje na českém finančním a pojišťovacím trhu. Naším cílem je spolupráce s těmi nejlepšími partnery, čímž zájemcům pomáháme sjednat jen prvotřídní služby a produkty.

Jak mohu změnit pojišťovnu a využít Expresnipojisteni.cz?

Uvědomujeme si, že mnoho majitelů vozidel se nechce pouštět do změny povinného ručení právě kvůli procesu samotné změny pojišťovny.

U nás ale postačí vyplnit formulář pro porovnání pojištění, na jehož základě se vám ozve náš pojišťovací specialista, který vám rád sdělí všechny potřebné informace, včetně detailů o bezproblémové změně pojišťovny.

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned