Nejlevnější povinné ručení

s nabídkou všech pojišťoven v ČR

  • Naše průměrná úspora je více než 1 700 Kč
  • Porovnání stovek nabídek, které běžně nenajdete

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!

Časté dotazy

Jak funguje porovnání pojištění?

Z informací, které zadáváte do našeho formuláře, jsme schopni ihned spočítat výši pojistného pro všechny pojišťovny v našem portfoliu. Využíváme k tomu přesné počítačové kalkulačky a na vše dohlížejí i naši pojišťovací specialisté.

Kolik můžu maximálně ušetřit?

Na to vám dokážeme odpovědět až po zpracování vašich údajů v kalkulátoru – výpočet pojistného ovlivňuje mnoho parametrů, které se vážou na vozidlo i na jeho majitele.

V průměru však naši klienti ušetří více než 1 700 Kč ročně na povinném ručení. U havarijního pojištění je průměrná úspora ještě vyšší.

Kolik stojí služby Expresnipojisteni.cz?

Vás a ostatní klienty vůbec nic. Za celý proces – od porovnání, přes sjednání až po servis našich pojišťovacích specialistů – nechceme od našich klientů ani korunu.

Odměna za naši práci je již v ceně nabízených produktů, které i tak patří mezi ty nejvýhodnější na trhu.

Proč využít služeb právě Expresnipojisteni.cz?

Díky nezávaznému výpočtu pojistného se u nás můžete rozhodnout až po tom, co se přesvědčíte, jestli pro vás máme opravdu výhodnou nabídku.

Naši pojišťovací specialisté jsou vám k dispozici s podrobnými informacemi a radami. Pomohou vám s čímkoliv, co se pojištění vozidel týká.

Kdo provozuje Expresnipojisteni.cz?

Patříme do rodiny společnosti Bezvafinance s.r.o., která se úspěšně prosazuje na českém finančním a pojišťovacím trhu. Naším cílem je spolupráce s těmi nejlepšími partnery, čímž našim klientům pomáháme sjednat jen prvotřídní služby a produkty.

Jak mohu změnit pojišťovnu a využít Expresnipojisteni.cz?

Uvědomujeme si, že mnoho majitelů vozidel se nechce pouštět do změny povinného ručení právě kvůli procesu samotné změny pojišťovny.

U nás ale postačí vyplnit formulář pro porovnání pojištění, na jehož základě se vám ozve náš pojišťovací specialista, který vám rád sdělí všechny potřebné informace, včetně detailů o bezproblémové změně pojišťovny.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!