Havarijní pojištění vozidel

s nabídkou ověřených pojišťoven v ČR

  • Komplexní a jednoduché řešení
  • Informace o srovnání množstva výhodných nabídek

Chcete i Vy ušetřit na pojistce?

ZJISTIT ÚSPORU

Hurá na dovolenou!

Krátkodobé havarijní pojištění Čas dovolených s sebou nese vždycky větší rizika. Lidé, kteří nevyhledávají cestovní kanceláře, se vypravují vlastními automobily na cesty dlouhé i přes tisíc kilometrů. Zdánlivě nekonečná cesta neznámým prostředím a dopadající únava může mít ovšem za následek nehodu. Jak ji řešit daleko od vlastní země? Velmi složitě, pokud si před odjezdem nesjednáte krátkodobé havarijní pojištění, které vám vytrhne ten nejbolestivější trn z paty. Nedovolte, aby vám souhra nešťastných náhod zkazila dovolenou. Buďte připraveni a užijte si volna bez vrásek a starostí.

Havarijní pojištění na měsíc

Ne všechny pojišťovny nabízejí havarijní pojištění s krátkodobou platností. Větší pojišťovny pojistí většinou nejméně tři měsíce. Takhle dlouhou dovolenou si ovšem může dovolit málokdo z nás. Toto havarijní pojištění je určeno spíše na delší pracovní stáž v zahraničí, nebo na studijní výměnný pobyt. Přesto se u nás nalézají solidní pojišťovny, které nabízejí havarijní pojištění i na velmi krátkou dobu. Havarijní pojištění na měsíc nebo i na 14 dní si lze sjednat dokonce i s asistenční službou, která nabízí odtah či opravu havarovaného vozu. Což je nabídka, která se neodmítá.

Vyvezte krátkodobé havarijní pojištění do zahraničí

Nechat si zkazit dovolenou tím, že ji budete trávit u krajnice vozovky a zoufale se domlouvat s místními na opravě nebo odtahu, není zrovna příjemná představa. Při sjednaném pojištění můžete počítat s asistenčními službami, a pokud by ve vašem havarijním pojištění nebyla zahrnuta i tato pomoc, tak se domůžete alespoň náhrady škody. Krátkodobé havarijní pojištění se snaží vyhovět vašim požadavkům bezstarostné dovolené, i kdyby došlo k nehodě. Jistota je jistota a havarijní pojištění na dovolenou vám tu jistotu dá. Stačí zapátrat v nabídkách pojišťoven. Přesto by bylo nejlepší, pokud byste nemuseli služeb pojišťovny využít a vaše dovolená byla tou nejkrásnější.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat havarijní pojištění ihned