Havarijní pojištění vozidel

s nabídkou ověřených pojišťoven v ČR

  • Komplexní a jednoduché řešení
  • Informace o srovnání množstva výhodných nabídek

Chcete i Vy ušetřit na pojistce?

ZJISTIT ÚSPORU

Havarijní pojištění starších vozů

Havarijní pojištění starších vozů Celá řada motoristů žije v domnění, že havarijní pojištění se vyplatí pouze pro nově zakoupené automobily. Takový majitel si nedokáže představit, že by si vlastní vinou či cizím zaviněním poškodil jakoukoliv část vozu a ihned si i za desetitisíce ročně sjednává předraženou pojistku. Havarijní pojištění se však vyplatí i pro starší typ vozů.

Možná že i vy považujete havarijní pojištění pro váš letitý vůz jako nadbytečný luxus. Na českých silnicích se při tom prohánějí vozy v průměrném věku 14 let. Ze statistického hlediska se prokázalo, že zloději se nejčastěji zaměřují na vozidla stará šest a více let. Pravděpodobně jste v rizikové skupině i vy.

Upravte si havarijní pojištění pro starší vozy dle potřeb

Havarijní pojištění pro zaběhlá vozidla se od klasického sjednání pro nově zakoupené vozy liší především ve své ceně. Navíc si zde můžete upravit podmínky a vybrat si pouze taková rizika, které předpokládáte, že by se mohli týkat vaší situace. Majitelé garážovaných aut asi ze smlouvy vypustí krytí proti živelným pohromám a naopak. 

4 důvody proč si uzavřít havarijní pojištění i pro jezděný vůz  • Získáte rozsah pojištění proti riziku havárie, vandalismu, živelným pohromám, ale i proti odcizení a neoprávněném používání vozidla.
  • Havarijní pojištění starších vozů disponuje i úrazovým připojištěním přepravovaných osob.
  • Určitě oceníte i profesionální asistenční služby.
  • V případě bezeškodního průběhu získáte každým rokem slevový bonus na celkové ceně pojistného.

Nepřehlížejte a kryjte rizika spojená s dlouhodobým používáním a vlastněním auta. Upravte si rozsah škod dle svých individuálních potřeb a mějte klidné spaní. Cena je úměrná stáří vozidla, takže není problém sehnat kvalitní havarijní pojištění od několika sto korun měsíčně. Vždy záleží na typu vozidla, přesném stáří a bez nehodovosti řidiče.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat havarijní pojištění ihned