Výhodné povinné ručení

do pár minut

  • Srovnejte si nabídky ověřených pojišťoven
  • Sjednání pojištění trvá jen pár minut

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned

Zodpovědné porovnání pojištění vozidel

Naší hlavní činností je zajištění informací o srovnání nabídek pojišťoven mezi sebou a to na základě konkrétních údajů, které zájemci vkládají do formuláře. Vyplnění tohoto formuláře je zcela nezávazné a mnoho zájemců se původně chtělo pouze přesvědčit, jak výhodné ceny získají.

Vyplnění formuláře netrvá ani několik minut a budete k němu potřebovat pouze údaje z technického průkazu. Jednotlivé kroky porovnání si uvedeme a popíšeme ještě tady, nanečisto, abyste nešli naslepo.


Krok první – vyplnění samotného formuláře

step 1

1. Potřebujete informace o vašem vozidle, protože jsou nezbytné k výpočtu pojistného pro povinné ručení i havarijní pojištění. Zejména jde o:

  • Výkon a objem motoru
  • Typ, stáří, hmotnost a značku vozidla

2. Výše pojistného také výrazně závisí na samotné osobě majitele vozidla, respektive pojistníka. Mezi údaje, bez kterých není výpočet možný, patří:

  • Věk
  • Délka bezeškodného období (vypočítává se na základě délky předchozího pojištění a počtu pojistných událostí), na které závisí výše bonusu

3. Budete potřebovat i o kontaktní údaje, na jejichž základě budete moci být osloveni. Mimo to jsou například údaje o bydlišti důležité i pro samotný výpočet – zjednodušeně řečeno, čím větší město, tím dražší pojištění.

Po vyplnění všech důležitých údajů stačí kliknout na tlačítko „Porovnat nabídky“.


Krok druhý – výpočet a výběr

step 2

V tomto bodě se před vámi otevře tabulka nabídek pojišťoven, přehledně seřazená od nejnižšího po nejvyšší pojistné. Uvedené částky jsou vypočítány na základě vašich údajů, takže jde o nabídku právě a jenom pro vás.

Pokud se vám některá z nabídek zamlouvá, můžete si ji hned sjednat. Pokud ne, nic se neděje a jsme rádi, že vám porovnání dalo důkaz o výhodnosti vašeho stávajícího pojištění.Krok třetí – sjednání

step 3

Pokud jste si v nabídce vybrali, následuje samotné sjednání. To spočívá ve vyplnění o něco podrobnějšího formuláře, který poskytne dostatek informací pro to, abychom vám pomohli výhodné pojištění sjednat. Vše ostatní už zařídí pojišťovna, včetně doručení zelené karty k povinnému ručení – jednu dostanete ihned do emailové schránky a originál vám bude bez otálení poslán poštou.


Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned