Nejlevnější povinné ručení

s nabídkou všech pojišťoven v ČR

  • Naše průměrná úspora je více než 1 700 Kč
  • Porovnání stovek nabídek, které běžně nenajdete

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!

Zodpovědné porovnání pojištění vozidel

Naší hlavní činností je porovnávání produktů pojišťoven mezi sebou a to na základě konkrétních údajů, které klienti vkládají do našeho formuláře. Vyplnění tohoto formuláře je zcela nezávazné a mnoho našich klientů se původně chtělo pouze přesvědčit, jak výhodné ceny že to nabízíme.

Vyplnění formuláře netrvá ani několik minut a budete k němu potřebovat pouze údaje z technického průkazu. Jednotlivé kroky porovnání si uvedeme a popíšeme ještě tady, nanečisto, abyste nešli naslepo.


Krok první – vyplnění samotného formuláře

step 1

1. Potřebujeme informace o vašem vozidle, protože jsou nezbytné k výpočtu pojistného pro povinné ručení i havarijní pojištění. Zejména jde o:

  • Výkon a objem motoru
  • Typ, stáří, hmotnost a značku vozidla

2. Výše pojistného také výrazně závisí na samotné osobě majitele vozidla, respektive pojistníka. Mezi údaje, bez kterých není výpočet možný, patří:

  • Věk
  • Délka bezeškodného období (vypočítává se na základě délky předchozího pojištění a počtu pojistných událostí), na které závisí výše bonusu

3. Požádáme vás i o kontaktní údaje, na jejichž základě s vámi budeme moci komunikovat. Mimo to jsou například údaje o bydlišti důležité i pro samotný výpočet – zjednodušeně řečeno, čím větší město, tím dražší pojištění.

Po vyplnění všech důležitých údajů stačí kliknout na tlačítko „Porovnat nabídky“.


Krok druhý – výpočet a výběr

step 2

V tomto bodě se před vámi otevře tabulka nabídek všech pojišťoven, přehledně seřazená od nejnižšího po nejvyšší pojistné. Uvedené částky jsme vypočetli na základě vašich údajů, takže jde o nabídku právě a jenom pro vás.

Pokud se vám některá z nabídek zamlouvá, můžete si ji hned sjednat. Pokud ne, nic se neděje a jsme rádi, že vám naše porovnání dalo důkaz o výhodnosti vašeho stávajícího pojištění.Krok třetí – sjednání

step 3

Pokud jste si v naší nabídce vybrali, následuje samotné sjednání. To spočívá ve vyplnění o něco podrobnějšího formuláře, který nám poskytne dostatek informací pro to, abychom vám výhodné pojištění vozidel mohli sjednat. Vše ostatní už zařídíme my, včetně doručení zelené karty k povinnému ručení – jednu dostanete ihned do emailové schránky a originál vám bez otálení pošleme poštou.


Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!