Povinné ručení Uniqa

Uniqa pojišťovna

V roce 1993 vstoupila na český trh pojišťovna Uniqa, která se dnes řadí mezi nejúspěšnější pojišťovny u nás. Vlastníkem této společnosti je rakouská pojistná skupina Uniqa Group, která je ve své zemi největší finanční skupinou svého druhu (má podíl na pojistném trhu v Rakousku přes 20 %).

V současné době nabízí Uniqa své produkty v České republice prostřednictvím rozsáhlé obchodní sítě čítající na 170 poboček a 6 oblastních ředitelství.

Uniqa nabízí rozsáhlou škálu pojistných služeb a je držitelem univerzální pojistné licence. Poskytuje pojištění podnikatelům i soukromým osobám a pořídit si můžete cestovní pojištění, životní pojištění, pojištění bydlení, úrazové či zdravotní pojištění, pojištění odpovědnosti a mnoho dalšího. Pojišťovna Uniqa nabízí také pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla a havarijní pojištění.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!

Povinné ručení Uniqa

Povinné ručení Uniqa připravilo pro klienty několik variant řešení.

Pokud patříte mezi nenáročné majitele vozidla a chcete zejména ušetřit, optimálním řešením pro vás bude varianta BASIC nabízející základní limity 35 000 000,- Kč a asistenční služby.

Varianta SUPER je určena náročnějším zákazníkům a můžete si vybrat ze tří výší pojistných limitů:

  • 50 mil. Kč na újmy n zdraví a 60 mil. Kč na škody na majetku
  • 100 mil. Kč pro škody na zdraví i majetku
  • 150 mil. Kč u škod na zdraví i majetku

Pro automobily starší než 4 roky a v případě, že nejezdíte do zahraničí, jistě oceníte variantu s názvem EKONOM, která je cenově zvýhodněná a nabízí limity 35 000 000,- Kč a asistenční služby.

Poslední variantou je MAX, která je určena pro vozy starší než 7 let, na nichž vám nicméně záleží. Vybrat si můžete jakoukoli z nabízených výší limitů a zdarma je asistence, živelní pojištění a pojištění proti krádeži.

Kde nás najdete?

UNIQA pojišťovna a.s.

Římská 25
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!