Triglav pojišťovna

Povinné ručení Triglav

Slovo Triglav má hned několik významů. Jednak jde o 2 864 metrů vysokou horu ve slovinských Alpách, je to však také název slovanského boha a v neposlední řadě největší slovinské pojišťovny. Ta na našem trhu působí již od roku 1996 a je jednou z velmi oblíbených a významných pojišťoven u nás.

Česká společnost Triglav je dceřinou společností skupiny Triglav, která je vůdčím článkem v oblasti pojištění v jihovýchodní Evropě. Tradice této společnosti již má více než stoletou historii.

Triglav pojišťovna sídlí v Brně a vlastní obchodní síť 8 oblastních agentur v největších městech české republiky. Přestože obchodní síť této společnosti není nikterak rozsáhlá, jde o zákazníky poměrně vyhledávanou pojišťovnu.

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned

Co nabízí Triglav?

Triglav může nabídnout úrazové či cestovní pojištění, pojištění domácnosti, nemovitosti, bytu, odpovědnosti zaměstnance havarijní pojištění nebo zákonné pojištění vozidel a dále pak četná pojištění určená pro podnikatele.

Triglav povinné ručení

Triglav povinné ručení nabízí zdarma úrazové pojištění řidiče, asistenční služby a pojištění právní ochrany. Dále si můžete sjednat připojištění skel či zavazadel a získat bonus za bezeškodní průběh až 60 % s možností převodu bonusu na rodinného příslušníka. Pojistné limity jsou 50 000 000,- Kč pro škody na zdraví i na majetku.

Kde nás najdete?

Triglav Pojišťovna, a.s.

Na Strži 1837/9
(budova centrály ÚAMK ČR)
14000 Praha 4

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned