Povinné ručení Slavia

Slavia pojišťovna

Slavia patří mezi nejstarší tradiční české pojišťovny a její historie sahá až do roku 1868. U jejího zrodu stál například František Palacký a jedním z jejích zaměstnanců byl dokonce Jaroslav Hašek, autor románů o Švejkovi. Ve dvacátých letech minulého století zaznamenala pojišťovna největší rozvoj a v roce 1945 byla znárodněna. Její činnost byla obnovena až po více než 50 letech, v 90. letech 20. století.

Ačkoli má tato společnost dlouhou historii, její produkty rozhodně historické ani přežité nejsou. Naopak Slavia se vždy snažila být inovativní a přinejmenším držet krok s nejnovějšími trendy. U svých produktů si zakládá na jednoduchosti a srozumitelnosti stejně jako na poctivosti.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!
+ získáte 100 Kč na nákup v

Filozofie společnosti spočívá na 5 pilířích:

  • Silná orientace na zákazníka
  • Vysoká inovativnost
  • Dynamický rozvoj
  • Profesionalita v oboru
  • Dlouholetá tradice

Produkty pojišťovny Slavia

Slavia nabízí pojištění občanům i společnostem a sjednat si můžete cestovní pojištění, pojištění majetku, pojištění domácnosti, odpovědnosti, technická pojištění, zdravotní pojištění, havarijní pojištění, zákonné pojištění motorových vozidel a mnohá další.

Povinné ručení Slavia

Povinné ručení Slavia nabízí variantu POV Základ s limity 35 000 000,- Kč a POV Profi s pojistnými limity 100 000 000,- Kč. Získat můžete také až 60procentní bonus za bezeškodní průběh a při příslibu bezeškodného průběhu na 24 měsíců dopředu slevu Bonus Kredit až 30 %. V ceně jsou také asistenční služby, ale nejzajímavější je připojištění KRYŠTOF, které nyní můžete získat na celý rok zdarma. Toto pojištění přestupků na dopravních komunikacích.

Pokud si povinné ručení Slavia sjednáte online, získáte navíc slevu 15 %.

Kde nás najdete?

Slavia pojišťovna, a.s.

Sokolovská 191
Praha 9, 190 00

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!
+ získáte 100 Kč na nákup v