Povinné ručení Kooperativa

Zákonné pojištění Kooperativa

V současnosti je společnost Kooperativa pojišťovna, která je součástí jedné z nejvýznamnějších světových pojistných skupin, Vienna Insurance Group, druhou největší pojišťovnou působící na českém trhu a její podíl na celkovém předepsaném pojistném představuje 22 %. Společnost Kooperativa vstoupila na český trh již v roce 1991 a byla první komerční pojišťovnou působící na našem území.

Kooperativa pojišťovna sídlí v hlavním městě Praze a v současné době zaměstnává již téměř 4000 lidí. Její obchodní síť je u nás opravdu impozantní a představuje 360 poboček, které nabízejí klientům produkty a služby této významné společnosti.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!
+ získáte 100 Kč na nákup v

Pojistné produkty Kooperativa

Kooperativa pojišťovna je schopná poskytnout pojištění malým i velkým společnostem a samozřejmě také soukromým klientům. Poskytuje pojištění osob, pojištění majetku, cestovní pojištění, pojištění právní ochrany, pojištění měst a obcí a mnoho dalšího včetně havarijního pojištění a zákonného pojištění motorových vozidel.

Povinné ručení Kooperativa

Povinné ručení Kooperativa nese nyní název povinné ručení NA100PRO, které nabízí vyřešení dopravní nehody, úhradu škody na vozidle pojištěného v případě nezaviněné nehody, pojištění náhradního vozidla, živelní pojištění a rozsáhlé asistenční služby. Kromě toho nabízí Kooperativa tři varianty limitů pojistného plnění – a to:

  • 35 000 000,- Kč u škod na zdraví i majetku
  • 70 000 000,- Kč u škod na zdraví i majetku
  • a 100 000 000,- Kč u škod na zdraví a majetku

za jízdu bez nehod můžete u Kooperativy získat bonus za bezeškodní průběh ve výši až 50 %, dále získáte slevu až 74 % na cestovní pojištění a 83 % na úrazové pojištění.

Kde nás najdete?

Kooperativa pojišťovna, a.s.

Pobřežní 665/21
186 00 Praha - Praha 8

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!
+ získáte 100 Kč na nákup v