Povinné ručení HVP

Hasičská vzájemná pojišťovna

Hasičská vzájemná pojišťovna má již více než stoletou historii. Založena byla v roce 1900 v Brně a po později byla obnovena v roce 1992, sídlo společnosti je nyní v Praze. Jde o relativně malou, nicméně oblíbenou a spolehlivou pojišťovnu s velmi dlouhou tradicí. 75 % akcii vlastní sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a klienty tato společnost oslovuje prostřednictvím 10 hlavních poboček a 82 dalších menších obchodních míst. Produkty Hasičské vzájemné pojišťovny jsou dostupné také prostřednictvím téměř tří set obchodních zástupců.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!
+ získáte 100 Kč na nákup v

Pojistné produkty

Hasičská vzájemná pojišťovna nabízí pojištění občanům a také firmám a organizacím. Pro podnikatele a organizace je připraveno pojištění majetku, pojištění přepravy, pojištění odpovědnosti nebo i zemědělské pojištění. Pro soukromé klienty pak pojištění staveb a domácností, pojištění odpovědnosti, úrazové či cestovní pojištění, životní pojištění, havarijní pojištění a také zákonné pojištění motorových vozidel, které má tato pojišťovna oprávnění poskytovat jako jedna ze 14 v České republice.

Povinné ručení HVP

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla poskytuje Hasičská vzájemná pojišťovna ve dvou variantách.

První variantou je STANDARD s limity pojistného plnění 35 000 000,- Kč, což je minimální zákonná hranice, v ceně je dále základní právní a technická asistence a úrazové pojištění pro všechny cestující ve vozidle.

NADSTANDARD pak představuje rozšířenější verzi určenou pro náročnější klienty. Nabízí limity 70 000 000,- Kč pro škody na zdraví i majetku a stejně jako předchozí varianta také asistenční služby a úrazové pojištění cestujících.

Kromě toho si můžete sjednat také doplňková připojištění, jak je připojištění skel, živelní pojištění nebo rozšíření asistenčních služeb.

U produktu HVP povinné ručení můžete dosáhnout bonusu za bezeškodní průběh až 60 % a jsou připraveny také další slevy.

Kde nás najdete?

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

Římská 45
120 00 Praha 2

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!
+ získáte 100 Kč na nákup v