Generali povinné ručení

Generali pojišťovna

V roce 1831 byla v italském městě Terst založena společnost Assicurazioni Generali, jejíž první pobočky ve Vídni, Praze a Budapešti byly otevřeny záhy poté, v roce 1832. V roce 1945 však došlo ke znárodnění této společnosti u nás a Generali obnovila svůj původní chod v České republice teprve v roce 1993 po obnovení komerčního prostředí u nás po pádu socialismu.

Generali patří mezi největší české pojišťovny (a je také třetí největší pojišťovnou na světě), spravuje zde na 1 200 000 pojistných smluv a zaměstnává až 3000 zaměstnanců. Od roku 2008 je pak součástí nového holdingu, Generali PPF Holding. Generali se také může pochlubit poměrně velmi rozsáhlou sítí poboček, jichž se na území České republiky nachází na 240. Klientům je však k dispozici také bezplatné poradenství.

Generali nabízí široký rozsah pojistných služeb, mezi nimiž nechybí pojištění majetku, pojištění osob, pojištění odpovědnosti či pojištění individuálních rizik. Generali má také právo poskytovat havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!

Generali povinné ručení

Generali povinné ručení je nabízeno ve třech variantách, které se liší rozsahem služeb a výší pojistných limitů. Nejnižší variantou je POV Základ s limity 35 000 000,- Kč, což je zákonem stanovené minimum. K dispozici jsou také asistenční služby.

POV Komplet ochrání majitele vozidla do výše 70 000 000,- Kč, a navíc nabízí rozšířené asistenční služby a pojištění střetu se zvěří.

A konečně POV Exkluziv s limity pojistného plnění 100 000 000,- Kč přináší navíc pojištění náhradního vozidla a úrazové pojištění řidiče.

Získat můžete také celou řadu slev. Bonus za bezeškodní průběh činí maximálně 55 %. Generali také umožňuje rozšíření bonusu na další vozidla klienta nebo jeho manžela či manželky.

Kde nás najdete?

Generali Poisťovňa a.s.

Čs. Armády 406/10
16000 Praha 6

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!