Povinné ručení ČSOB

ČSOB pojišťovna

ČSOB Group je přední bankovní a pojišťovací skupinou na českém trhu a je také členem velmi silného a významného světového finančního koncernu KBC působícího v Belgii a dále ve střední a východní Evropě. Společnost ČSOB byla založena již v roce 1964 a teprve v roce 1999 byla privatizována. Ale společnost ČSOB pojišťovna se zrodila teprve v roce 2000, a to sloučením ČSOB s Investiční poštovní bankou.

Síť poboček této společnosti čítá 220 obchodních míst, avšak vzhledem k tomu, že pobočky skupiny ČSOB nabízejí produkty všech svých členů, je možné toto číslo rozšířit až na neuvěřitelných 3600 obchodních míst. Klienti dále mohou využívat služeb obchodních poradců.

Není také bez zajímavosti, že v roce 2009 se tato pojišťovna umístila na prvním místě žebříčku nejlepších pojišťoven v České republice podle magazínu World Finance.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!

Co nabízí ČSOB pojišťovna?

Služby této pojišťovny mohou využívat soukromí i firemní klienti. Pořídit si můžete cestovní pojištění, samostatné úrazové pojištění, pojištění domácnosti, životní pojištění, havarijní pojištění či zákonné pojištění motorových vozidel.

Povinné ručení ČSOB

Povinné ručení ČSOB nabízí varianty STANDARD s limity 35 000 000,- Kč, DOMINANT, které kryje do výše 60 000 000,- Kč a PREMIANT poskytující ochranu až do 100 000 000,- Kč. K tomu navíc získáte úrazové pojištění řidiče, pojištění osobních věcí řidiče, pojištění osobních věcí rodiny, asistenční služby a u nejvyšší varianty úhradu škod na vlastním voze.

Nová verze povinného ručení ČSOB výrazně zvýhodňuje dobré a zkušené řidiče, vyřeší za vás dopravní nehodu, nabízí slevu 10 %, pokud si povinné ručení sjednáte online a vysoký bonus za bezeškodní průběh až 60 %.

Kde nás najdete?

ČSOB Poisťovňa, a.s.

Radlická 333/150
150 57 Praha

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!