Česká pojišťovna

Povinné ručení Česká pojišťovna

Česká pojišťovna je tradiční tuzemskou společností, jejíž historie se datuje až do roku 1827. Již brzy po svém vzniku se stala velmi silnou a významnou, bez zajímavosti není ani to, že ustála i náhrady škod po požáru národního divadla a mnoho dalších významných katastrof. Zprvu se tato pojišťovna zaměřovala na požární pojištění, které bylo v té době velmi žádané, později však svou působnost rozšířila a dnes jde o komplexní pojišťovnu nabízející veškeré standardní pojistné produkty.

Ve své nynější podobě funguje Česká pojišťovna od roku 1991 a je nejsilnější pojišťovnou na našem trhu (spravuje nad 10 000 000 pojistných smluv). Vyzdvihována je zejména její vysoká důvěryhodnost, kvalita ověřených produktů a v neposlední řadě je její velkou výhodou rozsáhlá obchodní síť.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!

Služby České pojišťovny

Česká pojišťovna zaměstnává na 3900 zaměstnanců a k tomu přes 5000 obchodních zástupců. Působí prostřednictvím neuvěřitelných 3000 obchodních míst a nabízí komplexní pojistné služby jak pro soukromé klienty, tak pro malé, střední ale i velké firmy.

Mezi produkty patří životní a cestovní pojištění, pojištění majetku či odpovědnosti, pojištění domácích zvířat a samozřejmě také zákonné pojištění a havarijní pojištění motorových vozidel.

Zákonné pojištění vozidel Česká pojišťovna

Česká pojišťovna nabízí opravdu vynikající a propracované zákonné pojištění vozidel, které je zajímavé především obrovským množstvím možností a také nejvyššími limity pojistného plnění.

Vybírat si můžete z pěti variant, které nabízejí pojistné limity od minimálních zákonných 35 000 000,- Kč až po neuvěřitelných 150 000 000,- Kč. Každá varianta také nabízí množství služeb a připojištění. Nechybí samozřejmě rozsáhlé asistenční služby a dále úrazové pojištění, pojištění právní ochrany, možnost první škody bez vlivu na bonus, pojištění střetu se zvěří a mnoho dalšího.

Také můžete získat bonus za bezeškodní průběh ve výši až 55 %, a pokud si produkt povinné ručení Česká pojišťovna sjednáte prostřednictvím internetu, dočkáte se další slevy 30 %!!

Kde nás najdete?

Česká pojišťovna, a.s.

Spálená 75/16
113 04 Praha 1

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!