Česká pojišťovna

Povinné ručení Česká pojišťovna

Česká pojišťovna je tradiční tuzemskou společností, jejíž historie se datuje až do roku 1827. Již brzy po svém vzniku se stala velmi silnou a významnou, bez zajímavosti není ani to, že ustála i náhrady škod po požáru národního divadla a mnoho dalších významných katastrof. Zprvu se tato pojišťovna zaměřovala na požární pojištění, které bylo v té době velmi žádané, později však svou působnost rozšířila a dnes jde o komplexní pojišťovnu nabízející veškeré standardní pojistné produkty.

Ve své nynější podobě funguje Česká pojišťovna od roku 1991 a je nejsilnější pojišťovnou na našem trhu (spravuje nad 10 000 000 pojistných smluv). Vyzdvihována je zejména její vysoká důvěryhodnost, kvalita ověřených produktů a v neposlední řadě je její velkou výhodou rozsáhlá obchodní síť.

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned

Služby České pojišťovny

Česká pojišťovna zaměstnává na 3900 zaměstnanců a k tomu přes 5000 obchodních zástupců. Působí prostřednictvím neuvěřitelných 3000 obchodních míst a nabízí komplexní pojistné služby jak pro soukromé zájemce, tak pro malé, střední ale i velké firmy.

Mezi produkty patří životní a cestovní pojištění, pojištění majetku či odpovědnosti, pojištění domácích zvířat a samozřejmě také zákonné pojištění a havarijní pojištění motorových vozidel.

Zákonné pojištění vozidel Česká pojišťovna

Česká pojišťovna nabízí opravdu vynikající a propracované zákonné pojištění vozidel, které je zajímavé především obrovským množstvím možností a také nejvyššími limity pojistného plnění.

Kde se nachází?

Česká pojišťovna, a.s.

Spálená 75/16
113 04 Praha 1

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned