Povinné ručení AXA

AXA pojišťovna

Finanční skupina AXA zahájila působnost na českém trhu v roce 1998, tehdy ještě pod názvem WASS YT. V současnosti má několik dceřiných firem, z nichž nejmladší je právě AXA pojišťovna, která vznikla teprve nedávno, a to v roce 2008.

Přestože je skupina AXA poměrně mladou společností (vznikla ve Francii teprve v roce 1985) podařilo se jí prorazit po celém světě a patří nyní mezi nejvlivnější společnosti svého druhu nejen v Evropě. Dnes provozuje AXA svou činnost v 55 zemích světa, kde se k ní obrací na 65 milionů klientů. V České republice se nachází 60 poboček pojišťovny AXA s hlavním sídlem v Praze.

Co nabízí společnost AXA?

AXA je významná především svým životním pojištěním a penzijním fondem. Jde o produkty nadstandardní kvality určené pro náročnější klienty. AXA pojišťovna pak nabízí neživotní pojištění, konkrétně pojištění bydlení umožňující pojištění bytu i stavby, zákonné pojištění vozidel a havarijní pojištění.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!

Povinné ručení AXA

Povinné ručení chrání majitele vozidla proti škodám, které případně způsobí jeho provozem na cizím majetku či zdraví.

AXA nabízí dvě varianty zákonného pojištění a to variantu STANDARD a STANDARD PLUS.

Varianta STANDARD poskytuje krytí do výše 35 000 000,- Kč, což jsou základní zákonem stanovené limity. Zvýhodnění jsou obyvatelé malých měst a obcí (pod 50 000 obyvatel)

Varianta STANDARD PLUS pak přináší zvýšené limity – a to 70 000 000,- Kč, přičemž cenově jsou opět zvýhodněni obyvatele menších měst.

Povinné ručení AXA je však také zajímavé především nadstandardními asistenčními službami, které vám pomohou i v běžných problémech, jako ztráta klíčů nebo jejich zabouchnutí v autě, defekt pneumatiky, dovoz benzínu a podobně.

Vyřídit si můžete také řadu doplňkových připojištění, mezi nimiž nechybí připojištění skel, zavazadel nebo úrazové připojištění.

Kde nás najdete?

AXA pojišťovna, a.s.

Klientské centrum Praha:
Lazarská 13/8
120 00 Praha2

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!