Povinné ručení AXA

AXA pojišťovna

Finanční skupina AXA zahájila působnost na českém trhu v roce 1998, tehdy ještě pod názvem WASS YT. V současnosti má několik dceřiných firem, z nichž nejmladší je právě AXA pojišťovna, která vznikla teprve nedávno, a to v roce 2008.

Přestože je skupina AXA poměrně mladou společností (vznikla ve Francii teprve v roce 1985) podařilo se jí prorazit po celém světě a patří nyní mezi nejvlivnější společnosti svého druhu nejen v Evropě. Dnes provozuje AXA svou činnost v 55 zemích světa, kde se k ní obrací na 65 milionů klientů. V České republice se nachází 60 poboček pojišťovny AXA s hlavním sídlem v Praze.

Co nabízí společnost AXA?

AXA je významná především svým životním pojištěním a penzijním fondem. Jde o produkty nadstandardní kvality určené pro náročnější klienty. AXA pojišťovna pak nabízí neživotní pojištění, konkrétně pojištění bydlení umožňující pojištění bytu i stavby, zákonné pojištění vozidel a havarijní pojištění.

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned

Povinné ručení AXA

Povinné ručení chrání majitele vozidla proti škodám, které případně způsobí jeho provozem na cizím majetku či zdraví.

AXA nabízí dvě varianty zákonného pojištění a to variantu STANDARD a STANDARD PLUS.

Varianta STANDARD poskytuje krytí do výše 35 000 000,- Kč, což jsou základní zákonem stanovené limity. Zvýhodnění jsou obyvatelé malých měst a obcí (pod 50 000 obyvatel)

Varianta STANDARD PLUS pak přináší zvýšené limity – a to 70 000 000,- Kč, přičemž cenově jsou opět zvýhodněni obyvatele menších měst.

Povinné ručení AXA je však také zajímavé především nadstandardními asistenčními službami, které vám pomohou i v běžných problémech, jako ztráta klíčů nebo jejich zabouchnutí v autě, defekt pneumatiky, dovoz benzínu a podobně.

Vyřídit si můžete také řadu doplňkových připojištění, mezi nimiž nechybí připojištění skel, zavazadel nebo úrazové připojištění.

Kde nás najdete?

AXA pojišťovna, a.s.

Klientské centrum Praha:
Lazarská 13/8
120 00 Praha2

Chcete i Vy ušetřit na pojištění?

Porovnat povinné ručení ihned