Allianz povinné ručení

Allianz povinné ručení

V současnosti nabízí havarijní pojištění a Allianz povinné ručení ve třech variantách, které se významně liší rozsahem možností a služeb.

Základní varianta NORMAL přináší pojistné limity 35 000 000,- Kč, úrazové pojištění dětí, asistenční služby a připojištění přípojného vozíků a pojištění malého motocyklu.

Varianta OPTIMAL zvyšuje limity na 50 000 000,- Kč a k výše jmenovanému přidává garanci mobility (při vážném zranění až 500 000,- Kč na nové vozidlo a až 30 000,- Kč roční renty), živelní pojištění a pojištění proti poškození zvířetem.

Varianta EXKLUZIV nabízí pojistné limity dokonce 100 000 000,- Kč a ke všemu předchozímu přidává pojištění proti střetu vozu se zvířetem, pojištění náhradního vozidla a první škodu bez vlivu na bonus.

Velmi zajímavé je také povinné ručení SEZONA, které je ideální pro řidiče, kteří provozují svá auta pouze v některém ročním období.

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!
+ získáte 100 Kč na nákup v

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna jakožto součást významného světového koncernu Allianz SE patří mezi 3 nejsilnější pojišťovny v České republice. Historie Allianz sahá až do roku 1890. První pobočka v Berlíně tehdy nabízela požární a životní pojištění. Na český trh pak vstoupila v roce 1993 a začala s poskytováním životního pojištění a pojištění majetku pro občany. V roce 1995 rozšířila svou působnost také na havarijní pojištění a roku 1999 získala oprávnění k poskytování zákonného pojištění motorových vozidel.

V současnosti má pojišťovna Allianz téměř 800 zaměstnanců a disponuje téměř dvěma tisíci pojišťovacími poradci. Allianz má 11 oblastních ředitelství a ke klientům přistupuje prostřednictvím sítě 37 zákaznických center a 180 pojišťovacích kanceláří. Díky tomu je tato společnost po ruce komukoli a kdekoli.

Kde nás najdete?

Allianz pojišťovna, a.s.

Ke Štvanici 656/3
186 00 Praha
 

Chcete i Vy ušetřit několik tisíc korun?

Porovnat povinné ručení ihned

Můžete ušetřit až 70% na povinném ručení!
+ získáte 100 Kč na nákup v